21. 12. 2012

Kosmetický new in

Možná, že by jste v tomhle čase čekali spíš nějaký post o tom dnešním konci světa či nějaký superteplejzimní outfit a nebo snad echt Vánoční článek, ale popravdě, na to já nemám nervy. ...prostě jsem líná! A kdybych to měla brát podle sebe a byla bych sama svým čtenářem, tak bych se stejně asi radši mrkla na to, co přibylo v mé kosmetické taštičce, než na 65325 stáhnutých fotek na téma zima. Ale záleží na vás, takže, chcete-li...


 Konečně jsem si jí taky koupila, otevřeli u nás nové DM a tam jí, jako zázrakem, měli! A musím tedy říct, že je to hotový zázrak!! Dávám si jí snad všude a kord teď v zimě, když je každej centimetr mého těla suchej jak sušenka! ...a mamka mi na ní chodí taky. :O :D Tohle jsem si koupila jen ze zvědavosti, když to měli v Tescu za 40 korun. Žádné zázraky se nekonaly, ale tak to jsem ani nečekala. Za tu cenu (normálně za to chtějí 80Kč) to ale neurazí. ;)

No a toto už je jentak na pochlubení. Naše Tesco se tu totiž nijak moc nechytá, takže je každou chvíli něco extra levný, řekla bych, že skoro zadarmo.
Tužidla po 16 a pleťové vody po 40 korunách. :P12 komentářů:

 1. Aspon nekdo v tom Tescu nakupuje když se teda nechytá :DD Ty vody od Neutrogeny bych chtěla tež vyzkouset :D

  OdpovědětVymazat
 2. Ty tužidla mají super názvy :-D Extra silně tužící, mega silně tužící a silně tužící vážně nemá chybu. :-D Jinak ta vazelína je vážně bombová! :-)
  Tereza♥

  OdpovědětVymazat
 3. Pekný nákup..Tužidla nikdy nie je dosť :)

  pls follow my blog: http://anahjalliyah.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 4. takové tesco bych taky chtěla :)

  OdpovědětVymazat
 5. takove tesco máme taky, ale tyhle mega slevy jsou ted ve všech tescach :)

  OdpovědětVymazat
 6. Zrovna před pár dny jsem si tu vazelínu pořídila taky a taky jsem z ní tak nadšená jako ty :). Používám jí tedy hlavně na řasy, váčky pod očima, lokty a občas i paty, výborná :))

  OdpovědětVymazat
 7. Ten garnier normálně stojí 180,-, teda alespoň já jsem si ho za tuhle cenu kupovala, jak to byla největší novinka:D

  OdpovědětVymazat
 8. vazelínu mám doma tiež,na zimné dni je ako stvorená :)
  a pleťové vody od Neutrogénie, by som tiež chcela skúsiť :)

  BeautyMuffin

  OdpovědětVymazat

Pro další dotazy → formspring CAROLINNM