4. 7. 2012

Nanny

Zítra, hned ráno odjíždím (spolu s bráchou a mamkou) do Planý k babi a dědovi, kde budou i moje dvě malé sestřenice Terka (5 let) a Barča (1 rok) a až do soboty (možná dokonce do neděle) je budeme hlídat, protože jejich rodiče předělávají byt. I když by jste si možná mohli myslet opak, tak ale já se na to těšim!
...co jinak ještě napsat? Od pondělka jsem neskutečně zlenivěla a přibrala asi 2 kila. :D Je proto ale logický vysvětlení: co má člověk dělat, když venku celý den prší a fouká, než aby seděl u počítače, následně se přesunul k televizi a celou tu dobu se dopoval všemi možnými sladkosti? Nic! :P Já se to teda snažím trošku kompenzovat odpoledními projížďkami na kole, ale envím, jestli mi to k něčemi je! Snad se zase trochu vzpamatuju ty tři dny v Planý. :)...ať nezapomínáte na to, jaká příšerka se vám tu snaží psát "něco chtyrého". ;)

14 komentářů:

 1. Tak si to užij:D neboj to zase shodíš, 2kila nejsou zas tak strašný:D.. Jinak máš moc pěkný oči:D:)

  vitaestbonum.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já? Já budu ráda, když si tu váhu udržim a nepřiberu ještě další. :D

   Vymazat
 2. Máš úžasné vlasy !
  http://thestylecage.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. mas strasne peknu farbu vlasov, dokonala kombinacia s modrymi ocami:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak v reálu je trochu světlejší a bohužel už dost odrostlá (protože si vlasy barvit už nechci), takže mi ta moje dvojbarevmá hlava zas tak dokonalá k modrným očím nepřijde. :D

   Vymazat
 4. malý děti jsou nejlepšíí!:) a máš dokonalý oči*

  OdpovědětVymazat
 5. krásné fotky http://sakfashion.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Pro další dotazy → formspring CAROLINNM