Protože nemám o čem jiném co psát a ani žádné ty moje "deníčkové fotky" nejsou, tak jsem si pro vás připravila takový článeček, kde vás seznámím s mými pěti nejoblíbenějšími kousky z šatníku.
Až mi přijde objednaná (jen z votocvohoz.cz) sukně, udělám new in (i s kousky, co jsem si koupila včera ve městě), chcete?
Tohle je pro mě úplně ten nejzákladnější základ. Černá pouzdrová sukně do pasu, ale tak jak by se měla nosit jí nosím minimálně! Spíš si jí beru pod krátké topy k legínám. ...a to skoro pořád.
Kupovala jsem jí na začátku loňského léta v Takku.
9. 7. 2012
4. 7. 2012
Nanny
Zítra, hned ráno odjíždím (spolu s bráchou a mamkou) do Planý k babi a dědovi, kde budou i moje dvě malé sestřenice Terka (5 let) a Barča (1 rok) a až do soboty (možná dokonce do neděle) je budeme hlídat, protože jejich rodiče předělávají byt. I když by jste si možná mohli myslet opak, tak ale já se na to těšim!
...co jinak ještě napsat? Od pondělka jsem neskutečně zlenivěla a přibrala asi 2 kila. :D Je proto ale logický vysvětlení: co má člověk dělat, když venku celý den prší a fouká, než aby seděl u počítače, následně se přesunul k televizi a celou tu dobu se dopoval všemi možnými sladkosti? Nic! :P Já se to teda snažím trošku kompenzovat odpoledními projížďkami na kole, ale envím, jestli mi to k něčemi je! Snad se zase trochu vzpamatuju ty tři dny v Planý. :)
...co jinak ještě napsat? Od pondělka jsem neskutečně zlenivěla a přibrala asi 2 kila. :D Je proto ale logický vysvětlení: co má člověk dělat, když venku celý den prší a fouká, než aby seděl u počítače, následně se přesunul k televizi a celou tu dobu se dopoval všemi možnými sladkosti? Nic! :P Já se to teda snažím trošku kompenzovat odpoledními projížďkami na kole, ale envím, jestli mi to k něčemi je! Snad se zase trochu vzpamatuju ty tři dny v Planý. :)
...ať nezapomínáte na to, jaká příšerka se vám tu snaží psát "něco chtyrého". ;)
1. 7. 2012
Holidays
Dnešek byl ve znamení nic nedělání. Obvykle, když se jen tak flákám, mám furt takový nutivý pocit na něčem začít makat, ale dnes mi došlo, že celé dva měsíce můžu s klidným svědomím spát do oběda, odpoledne se válet na sluníčku a večer být venku třeba do půlnoci(no to asi zas přehánim, ale tak, víte jak to myslim, ne?!). Takže jsem dnešní nedělní odpoledne u babi a dědy strávila hezky na houpací sítí, s Elle v ruce a rybízovou bublaninou v puse.
Celý tenhle horký (a za ty tepla jsem fakt ráda) týden jsem si fakt užívala, protože, a to vy ještě nevíte, mám prázdiny už od pondělí (ve škole totiž přes léto budou opravy). Ještě se chci pochlubit s vysvědčením; bylo tam sedm dvojek, takže ještě se mi povedlo vyznamenání a na to, že jsem vycházející devá'ták si myslím, že to celkem jde, haha. ;)
Celý tenhle post je takový hektický, ale to je tak, když vám chci sdělit hodně informací a vůbec nevím jak to tam nacpat, takže už se o to nebudu ani snažit a na závěr zase pár fotek nových věciček...
Celý tenhle horký (a za ty tepla jsem fakt ráda) týden jsem si fakt užívala, protože, a to vy ještě nevíte, mám prázdiny už od pondělí (ve škole totiž přes léto budou opravy). Ještě se chci pochlubit s vysvědčením; bylo tam sedm dvojek, takže ještě se mi povedlo vyznamenání a na to, že jsem vycházející devá'ták si myslím, že to celkem jde, haha. ;)
Celý tenhle post je takový hektický, ale to je tak, když vám chci sdělit hodně informací a vůbec nevím jak to tam nacpat, takže už se o to nebudu ani snažit a na závěr zase pár fotek nových věciček...
V úterý jsem byla ve městě koupit si něco na středeční schůzi na mé budoucí škole. Nakonec mě okouzlilo jen toto volánkové tílko se zipem na zádech (který mě právě očaroval) ze sekáče (původně z HM).
Taky jsem si ten den konečně koupila černé, neprůsvitné (s důrazem na to neprůsvitné :D) leginy.
26. 6. 2012
21. 6. 2012
Poslední zvonění
Ahoj. Já vim, to je vždycky slibů... Tentokrát jsem vám slibovala článek o vlasové péči, ale to byccch nebyla já, abych se vám nehlásila skoro po týdnu opět jen s nudným deníčkem. Mám ale takový nutivý pocit, že tentokrát je povinnost dát přednost deníku, páč mám nashromážněno zase x fotek určené ke sdílení s vámi!
Takže, v první řadě se s vámi chci podělit o to, co nového jsem si v uplynulém týdnu pořídila;

Samozřejmě nesmím zůstat pozadu a novou ELLE s brýlemi jsem si v sobotu koupila taky. :)
Takže, v první řadě se s vámi chci podělit o to, co nového jsem si v uplynulém týdnu pořídila;
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)